Değerli ziyaretçilerimizden sitemize gönderilmiş olan mesajlar:

 
İbrahim Bozkaya tarafından 29.07.2012 tarihinde yazıldı.

Selamun Aleykum,Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun.Değerli Agah bey;Sizi ilk defa Semerkand tv de Sahur proğramında izledim,müziğe çok ilgili ve sahasında da bilgili bir insan değilim ama haliniz ve kaaliniz ile çok olumlu izlenimler edindiğimi ve sayenizde özellikle dini(tasavuf )müziğe karşı dinleme eğilimi meydana geldiğini söylemeliyim,bunun için sizi tebrik ederim.ALLAH(CC) yolunuzu açık etsin,başarılarınızın yükselerek devam etmesi duasıyla….


Adem Karada tarafından 19.06.2012 tarihinde yazıldı.

ALLAH Yolunu açık etsin İnşallah daha güzel ilahiler bekliyoruz


Kenan Kartal tarafından 17.05.2012 tarihinde yazıldı.

selamunaleyküm agah bey kardeşim ilk defa bu gün essubhu beda el meded ilahinizi dolayısı ile sizi dinlemiş ve tanımış oldum. maşaalah gerçekten çok güzel bir eser Allah başarılarınızın devamını getirsin. selam ve dua ile.


Agâh tarafından 01.05.2012 tarihinde yazıldı.

Değerli Dostlar, çalışmalarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı ve bilhassa kıymetli yorumlarınızı lütfedip vakit ayırarak bizlerle paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı en kalbi teşekkürlerimi arz ederim. Dualarınızda yer bulabilmek ümidiyle selam olsun.Agâh


Damla Bg tarafından 23.04.2012 tarihinde yazıldı.

Bütün çalışmalarınız için gönülden kutlarım, daha çok ney ve rebab üzerine olan eserlerinizi de bekleriz… Siteniz de çok güzel olmuş, başarılarınızın devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.


Hasan Kutlu tarafından 11.02.2012 tarihinde yazıldı.

Selam Aleykum Agah abi gercek cok guzel yorumluyorsunuz Allah yar ve yardimciniz olsun . Benim sizden istiramim bu tur tavvufi eserleri genclerle bulusturmaniz ve bunlari sevdirmeniz gercek ten gencligin bunlara bu tur muzikilere cok ihtiyaci var cunku yanlis muziklerden dolayi binlerce genc bunalima intihara umitsizlige inkara duse biliyor simdiki muzikler muzik yapanlar (sozde) 3 5 meta adina gencleri zehirlemekten baska bisey yapmiyorlar. Simdiki nesil artik muziklerle büyüyor. Bu konudada sizgibi ustatlara gercekten cok ihtiyac var selam ve dualarla Allah yar ve yardimciniz olsun.


İsmail tarafından 12.12.2011 tarihinde yazıldı.

Arabi yorumunuz harika. Dinledikçe dinletiyor kendisini eserleriniz. Teşekkür ederim bu hoş çalışmanız için.


Süleyman Karagül tarafından 27.11.2011 tarihinde yazıldı.

Tesadüfen, okuduğunuz bir ilahiyi radyoda dinledim. Muhteşem yorumlamışsınız. Allah yolunuzu açık etsin.


Cevdet Usta tarafından 04.11.2011 tarihinde yazıldı.

Kendi alanınızda yapmış olduğunuz değişiklikten dolayı sizi tebrik ederim. Çok güzel yorumlardan dolayı nefesinize sağlık. Arapça yorumlarınızda güzeldi. Başarılar dilerim.


Meltem Krd tarafından 28.10.2011 tarihinde yazıldı.

Tanıtımlarını dinledim albümünüz, çok güzel gerçekten. Yıllar sonra ilk kez albüm alacağım, çünkü albümünüz herkesin evinde arabasında bulunmalı bence. Allah emeklerinizi zayi etmesin. Başarılarınızın devamını dilerim.


Sayfa : 1 2 3 4 5

     Toplam 49 Mesaj bulunmaktadır.


 
AGÂH'A MESAJ GÖNDER
Adınız:    (gerekli)

E-mail adresiniz:    (gerekli)

Başlık:    (gerekli)

Mesajınız:    (gerekli ve max. 400 karakter)